fbpx
×

Про нас

Інтернет магазин «ТРЄША» є офіційним дилером уповноважений займатися роздрібним і оптовим продажем продукції, компанії ТОВ «НВП Сінор» який є розробником ексклюзивних виробів виготовлених в заводських умовах, які гарантують високі стандарти виробництва якості.

Основний асортимент інтернет магазину «ТРЄША» включає:

  • Готові рішення ударотривких спортмайданчиків, модульних арен і мульти спортивних повнорозмірних об'єктів інфраструктури, спрямованих на натхнення займатися спортом.
  • Антівандальноє і ударостійке огорожі, призначені для активної дебаркаціі спортивних майданчиків і споруд де, проводяться змагання, заняття тощо активних видів спорту.
  • Спортивне обладнання як всесезонне для відкритих територій, так критих спорткомплексів, і спортзалів різних установ.
  • Міські та садово-паркові меблі які помітно виділяються своєю інновацією, ексклюзивністю, якістю виробництва і довговічністю в різних кліматичних умовах з інтенсивною експлуатацією.
  • Модульні навіси для автопарковок, які дуже витончено виглядають, мають кілька варіантів монтажу і перекриттів аж до установки сонячних панелей

Ви завжди можете купити у нас продукцію, яка поєднує в собі такі якості, як: довговічність, стійкість до фізичних дій, демократична ціна, а головне безпеку і візуальну привабливість.

З огляду на всі технологічні норми і вимоги сучасного споживача, ми пропонуємо високоякісну продукцію, яка здатна служити своїм завданням протягом декількох десятиліть. При цьому слід зазначити, що для створення настільки функціональних, надійних і якісних товарів, компанія НВП СІНОР використовує найсучасніше обладнання.

На особливу увагу заслуговує той факт, що запропоновані в нашому асортименті товари здатні створити гармонію між фасадом спортивних об'єктів і захистом навколишньої інфраструктури в зоні розташування майданчиків з активними видами гри.

Іншими словами, на стадії виробництва використовуючи ухил на експлуатацію в жорстких умовах і сучасний дизайн, ми пропонуємо своїм Клієнтам практичні, візуально привабливі комплекси і товари, які перетворять і доповнять будь-яку територію де вони будуть впроваджені.

До розряду не менш значимих переваг продукції «ТРЄША» слід віднести:

  • Швидкий монтаж.
  • Практичність.
  • Всепогодність
  • Стійкість до вандалізму
Зворотний зв'язок
Неверный ввод
×