fbpx
×

Ударостійкі модулі та секції - надійне антивандальне огорожу для будь-якого майданчика!

Кожен майданчик незалежно від призначення повинна мати огорожу. З його допомогою зберігається функціональність, продовжується її термін експлуатації, забезпечується безпека перехожих і комфорт користувачів даного майданчика.
Багато виробників пропонують готові рішення, називаючи їх міцними, надійними і посиленими. Однак нерідко на ділі вони виявляються недовговічними і служать не довше одного сезону. Особливо це стосується полів для футболу та міні футболу.
Особливості конструкції секційного огорожі для мульти спортивних майданчиків
Зношуваність комплектів антивандального огорожі на футбольних полях пов'язано з частим попаданням м'яча не в ворота, а в ударостійкі універсальні модулі. Саме через таких ударів більшість секцій різних виробників розбивається протягом короткого часу. Розробники нашої компанії довго вивчали дане питання, і врешті-решт, було знайдено рішення і тепер на виробництві виготовляються різноманітні секції, що володіють високими технічними показниками.
Особливістю модульного ударостойкого огорожі від компанії «треш» є унікальна конструкція, яка виготовляється за оригінальною технологією. При дотриманні експлуатаційних умов руйнування антивандальних ударотривких модулів практично неможливо. Завдяки цьому компанія надає тривалу гарантію на кожну секцію огорожі.
Основними перевагами модульного ударостойкого огорожі вважаються:
    • міцність, завдяки якій модулі витримують численні навантаження;
    • стійкість до корозії, що забезпечується покриттям полімерною фарбою;
    • безпеку перехожих, що забезпечується конструкцією секцій, через прути яких не пролетить ніякої спортивний інвентар;
    • відсутність необхідності в особливому догляді й обробці від грибків;
    • пожежна безпека.
Всі технічні характеристики ударотривких універсальних модулів забезпечують комфортне і тривале використання огороджень за призначенням.
Співпраця з компанією «треш»
Колектив нашої компанії здатний втілити будь-який найскладніший проект в реальність. Важливим аспектом взаємовигідного співробітництва є гарантія заміни будь-секції при будь-якому пошкодженні.
Для найбільш точного виконання проекту необхідна наявність докладного опису майбутнього об'єкта. Наша команда зможе виготовити ударостійкі мульти ігрові модулі, як для дитячих майданчиків, так і для великих спортивних споруд. Наші фахівці зможуть на етапі розробки візуалізувати проекти, що дозволить максимально точно відтворити всі деталі.
Компанія «треш» гарантує професійний, відповідальний підхід до кожного клієнта.

Зворотний зв'язок
Неверный ввод
×