fbpx
×

Переваги установки модульних спортмайданчиків

Ударостійкі огорожі - оптимальне рішення для спортивних майданчиків

У сучасних великих містах і невеликих населених пунктах України існує проблема з місцем, де можна було б гуляти дітям, займатися спортом або проводити командні ігри. Найчастіше ця проблема пов'язана з відкритістю місцевості, що нерідко ставить під загрозу безпеку оточуючих і комфорт людей, що знаходяться на майданчику.
Для ігрових чи спортивних арен необхідно використовувати надійні і високоякісні огорожі, які є єдиним правильним рішенням. Важливо, щоб конструкція модулів змогла витримувати найтяжчі навантаження, які можуть виникати, наприклад, під час футбольного матчу.
Переваги установки модульних спортмайданчиків
Огорожа спортивних або ігрових майданчиків має також антивандальне значення, оскільки завжди є небезпека негативного впливу з боку несвідомих громадян. Саме тому важливо не тільки упорядковувати майданчики, а й дбати про їх захист.
Компанія «
ТРЄША» одна з небагатьох виробників модульних огорож може гарантувати міцність і надійність своєї продукції. Всі секції виготовляються з металевих деталей, покриваються подвійним шаром фарби, що захищає метал від корозії, а також встановлюються на будь-якій поверхні.
Арени монтуються для гри в футбол, панна футбол, юку, стрітбол і т.д. Для таких майданчиків важливі такі властивості:
• великий запас
міцності;
• тривалий експлуатаційний термін в будь-яких погодних умовах;
• прийнятне співвідношення якості і вартості.
Огородження для спортмайданчиків складаються з окремих модулів, виготовлених за унікальною технологією. Завдяки ретельно продуманій конструкції цілий комплекс можна встановити протягом декількох годин. Незважаючи на простоту монтажу, огородження представляє собою цільн
у і надійну споруду.
Компанія «
ТРЄША » пропонує різні види арен, серед яких можна вибрати найбільш відповідний за розміром і вартістю варіант. Найважливішим у виборі огорожі є міцність, що за замовчуванням вкладається виробником.
Умови придбання модульних огорож для спортмайданчиків
«
ТРЄША» здійснює сертифіковану діяльність, і підприємство відповідає встановленим стандартам. Це гарантує клієнтам отримання якісного, функціонального і безпечної огорожі арен і майданчиків, а також будь-яких інших об'єктів.

Фахівці нашої компанії зможуть надати вичерпну інформацію щодо продукції, і допоможуть вибрати ідеальний варіант для кожного проекту.
Зворотний зв'язок
Неверный ввод
×