fbpx
×

Необхідність якісної огорожі для мульти спортивних і універсальних майданчиків

Будівництво спортивних майданчиків приймає значні масштаби по всій країні. Для їх повноцінної функціональності необхідні якісні огорожі. В облаштуванні майданчиків досягли успіху жителі США і Європи. У цих країнах давно почали обгороджувати стадіони та майданчики спеціалізованою огорожею, які представляють собою легкі і просвічувальні споруди.

Металеві готові рішення ударотривких спортивних майданчиків торгової марки «ТРЄША ™» це системи які, не мають аналогів, тому представляють собою чудову альтернативу, таким материалам як «рабиця, канильовані сітки, 3D панель з прутка і тому подібних». Модульні спортивні огорожі мають привабливий зовнішній вигляд, доступну вартість і в той же час виконують прямі функції - надійно захищають територію майданчика від руйнування, проникнення вандалів і вильоту спортивного інвентарю назовні.

Як виготовляються огорожі?

Для виготовлення модульних секцій для огорожі повнорозмірних мульти спортивних майданчиків торгова марка «ТРЄША ™» використовує тільки металеві елементи. Огороджувальна система складається з стійок, які представляють собою металеву трубу з кріпильним вузлом для монтування в тротуар, міцним демпфирующим кріпленням, а також спеціалізовані ударостойкі- антивандальні секції.

Секції виготовляються за ексклюзивною технологією, що включає в себе дві класифікації, а саме:

1. Клас (Стандарт) складається з металевої горизонтальної смуги і вертикального дроту, який проходить наскрізь прямим пропаленням, що забезпечує незруйновність секції, що витримує необхідні навантаження в процесі тренувань або змагань. Дані модулі використовуються в спортивній огорожі по довгій стороні майданчика.

2. Клас (Максі) складається з металевих горизонтальних і вертикальних смуг. Такі секції з'єднуються за допомогою замкового з'єднання, що створює єдине ціле з десятикратним запасом міцності. Модулі такого типу використовуються в основному в зоні воріт по короткій стороні спортивного майданчика, так як саме ця ділянка огорожі максимально схильна до руйнування в ході інтенсивної гри.

При цих способах виготовлення секцій зварювання використовується по мінімуму, що виключає перегрівання металу, а відповідно він менш податливий до руйнування.

Зібрані секції піддаються піскоструминної обробці з нанесенням полімерної грунтовки з вмістом цинку і покриваються подвійним шаром порошкової фарби. Фарбування проводиться в спеціалізованих установках, що гарантує рівномірний розподіл шару фарби. Це надає конструкції блиск і надійний захист від утворення корозії на довгий термін експлуатації. Результатом виробничого процесу є міцні і надійні модулі, з яких монтується огорожа для спортивних майданчиків.

Переваги огорож «ТРЄША ™»

Кожний сучасний мульти спортивний майданчик потребує надійной спеціалізованой огорожі, яке захистить територію від вандалів, а також витримає високі навантаження в процесі активних ігор. Перевагами огорож торгової марки «ТРЄША ™»,виконаних за оригінальною технологією, є:

  • простота установки, яка виконується в мінімально короткий термін;
  • довговічність і надійність, що позбавляє від частих ремонтів і заміни секцій;
  • висока міцність, що гарантує надійний захист;
  • абсолютна видимість, що не порушує архітектурний стиль місцевості;
  • гарантія, що надається компанією до 20 років.
Торгова марка «ТРЄША ™» володіє всіма ресурсами і можливостями, щоб забезпечити огорожами всі повнорозмірні мульти спортивні майданчики в Україні.
Зворотний зв'язок
Неверный ввод
×